Кондиціонер Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A 50 м²
Відео 2Фото 5 |
Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A 50 м²
2024 рікAiry (дизайнерські)18000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1472/1365 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A 50 м²
Усі ціни 11 →Кондиціонер Gree Airy Inverter GWH18AVDXE-K6DNA1A/I | 50 160 грн. |
GREE GWH18AVDXE-K6DNA1A/I | 50 160 грн. |
Кондиціонер Gree GWH18AVDXE-K6DNA1A (Airy DC Inverter) | 41 225 грн. |
Кондиціонер GREE Airy Inverter GWH18AVDXE-K6DNA1A | 50 160 грн. |
Кондиціонер GREE Airy Inverter GWH18AVDXE-K6DNA1A | 50 160 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A
Ціни на Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Airy GWH09AVCXB-K6DNA1B 25 м² | від 30 294 грн. | 12 пропозицій | ||
Gree Airy GWH12AVCXD-K6DNA1A 35 м² | від 32 793 грн. | 11 пропозицій | ||
Gree Airy GWH18AVDXE-K6DNA1A 50 м² | від 41 225 грн. | 11 пропозицій | ||
Gree Airy GWH24AVEXF-K6DNA1A 70 м² | від 47 493 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →