Кондиціонер Gree GEH09AA-K6DNA1F 27 м²
Gree GEH09AA-K6DNA1F 27 м²
Тип:спліт, підлоговий
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:720/730 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GEH09AA-K6DNA1F
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GEH09AA-K6DNA1F 27 м²
Усі ціни 16 →Gree Gree Console R-32 GEH09AA-K6DNA1F | 38 868 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree Console GEH09AA-K6DNA1F 152508042036 | 39 163 грн. |
Кондиціонер GREE GEH09AA-K6DNA1F | 37 392 грн. |
Кондиціонер GREE GEH09AA-K6DNA1F | 31 052 грн. |
Кондиціонер GREE GEH09AA-K6DNA1F | 30 052 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Gree GEH09AA-K6DNA1F
Ціни на Gree GEH09AA-K6DNA1F |
---|---|---|---|---|
Gree GEH09AA-K6DNA1F 27 м² | від 30 052 грн. | 16 пропозицій | ||
Gree GEH12AA-K6DNA1A 35 м² | від 31 022 грн. | 13 пропозицій | ||
Gree GEH18AA-K6DNA1F 52 м² | від 40 500 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →