Кондиціонер Gree GU160PHS/A1-K/160W/A1-M 160 м²
Gree GU160PHS/A1-K/160W/A1-M 160 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:160 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5500/5400 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GU160PHS/A1-K/GU160W/A1-M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gree GU160PHS/A1-K/160W/A1-M
Ціни на Gree GU160PHS/A1-K/160W/A1-M |
---|---|---|---|---|
Gree GU50PS/A1-K/50W/A1-K 47 м² | від 55 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree GU71PS/A1-K/71W/A1-K 70 м² | від 38 592 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree GU85PS/A1-K/85W/A1-K 86 м² | від 47 203 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree GU100PHS/A1-K/100W/A1-M 101 м² | від 56 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree GU140PHS/A1-K/140W/A1-M 146 м² | від 75 524 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree GU160PHS/A1-K/160W/A1-M 160 м² | від 87 058 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →