Кондиціонер Gree GWHD-24NK3MO 71 м² на 2 блоки(ів)
Gree GWHD-24NK3MO 71 м²
на 2 блоки(ів)
50 м²
на 2 блоки(ів)
61 м² на 3 блоки(ів)
71 м² на 2 блоки(ів)
80 м² на 2 блоки(ів)
98 м² на 2 блоки(ів)
115 м² на 2 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWHD-24NK3MO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GWHD-24NK3MO 71 м² на 2 блоки(ів)
GREE GWHD(24)NK3MO | 60 914 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи GREE GWHD(24)NK3MO | 58 014 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи GREE GWHD(24)NK3MO | 58 414 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи GREE GWHD(24)NK3MO | 58 914 грн. |
Модификації Gree GWHD-24NK3MO
Ціни на Gree GWHD-24NK3MO |
---|---|---|---|---|
Gree GWHD-18NK3KO 50 м² на 2 блоки(ів) | від 40 382 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWHD21NK3KO 61 м² на 3 блоки(ів) | від 53 340 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWHD-24NK3MO 71 м² на 2 блоки(ів) | від 58 014 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWHD-28NK3KO 80 м² на 2 блоки(ів) | від 61 282 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWHD-36NK3BO 98 м² на 2 блоки(ів) | від 83 588 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWHD-42NK3BO 115 м² на 2 блоки(ів) | від 87 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →