Кондиціонер Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X 100 м²
Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X 100 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:100 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:3000/3400 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X 100 м²
Касетний кондиціонер Gree GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X 80420243050 | 140 016 грн. |
Кондиционер Gree GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X кассетный | 90 123 грн. |
Касетна спліт-система (кондиціонер) Gree GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X | 116 600 грн. |
Модификації Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X
Ціни на Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X |
---|---|---|---|---|
Gree U-Match 5 GUD100T/A-T/GUD100W/NhA-X 100 м² | від 90 123 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD125T/A-T/GUD125W/NhA-X 121 м² | від 92 992 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD140T/A-T/GUD140W/NhA-X 134 м² | від 97 415 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD160T/A-T/GUD160W/NhA-X 145 м² | від 101 281 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →