Кондиціонер Gree GWH12NA-K3NNA4A 32 м²
Товар застарів 8 107 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 32; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1000/970; Потужність в режимі охолодження (Вт): 3200; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 3400; Циркуляція (м³/год): 550; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 42/- |
Gree GWH12NA-K3NNA4A 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
Споживання:1000/970 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH12NA-K3NNA4A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gree GWH12NA-K3NNA4A
Ціни на Gree GWH12NA-K3NNA4A |
---|---|---|---|---|
Gree GWH07NA-K3NNA4A 22 м² | від 8 093 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWH09NA-K3NNA4A 26 м² | від 9 382 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree GWH18ND-K3NNA4A 47 м² | від 10 914 грн. | 6 пропозицій | ||
Gree GWH24ND-K3NNA4A 62 м² | від 11 864 грн. | 4 пропозиції |