Кондиціонер Gree GWH09QB-K6DNB6I/I 25 м²
Відео 1Фото 3 |
Gree GWH09QB-K6DNB6I/I 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Споживання:750/800 Вт
Функції:чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH09QB-K6DNB6I/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GWH09QB-K6DNB6I/I 25 м²
Внутрішній блок Gree Smart GWH(09)QB-K6DNB6I/I 270320231774 | 10 945 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи GREE Smart GWH(09)QB-K6DNB6I/I | 8 800 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи GREE Smart GWH(09)QB-K6DNB6I/I | 8 750 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи GREE Smart GWH(09)QB-K6DNB6I/I | 8 850 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Gree Smart GWH(09)QB-K6DNB6I/I | 9 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →