Каструля Gusto GT-1105-20
1 070 грн. Купити! Каструля GUSTO PLANO GT-1105-20 (3,3 л)Маркетплейс: Rozetka.ua EconoMasterЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gusto GT-1105-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gusto GT-1105-20
Ціни на Gusto GT-1105-20 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1105-16 | від 655 грн. | 8 пропозицій | ||
Gusto GT-1105-18 | від 793 грн. | 5 пропозицій | ||
Gusto GT-1105-20 | від 1 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Gusto GT-1105-22 | від 1 185 грн. | 3 пропозиції | ||
Gusto GT-1105-24 | від 1 465 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →