Змішувач Haiba Agat 555-15 HB0010
Haiba Agat 555-15 HB0010 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Agat 555-15 HB0010
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA AGAT 555 хром латунь HB0010 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba AGAT 555 (излив 15 см) (HB0010) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba AGAT 555 (вилив 15 см) (HB0010) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba AGAT 555 (вилив 15 см) (HB0010) | 1 033 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Agat 555 (Вилив 15 См) (Hb0010) | 1 033 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →