Змішувач Haiba Zeon 555-15 HB0414
Haiba Zeon 555-15 HB0414 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeon 555-15 HB0414
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ZEON 555 хром латунь HB0414 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 555 (излив 15 см) (HB0414) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 555 (вилив 15 см) (HB0414) | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 555 (вилив 15 см) (HB0414) | 1 033 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON вилив 15 см, (HB0414) | 1 033 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →