Душовий набір Hansgrohe Croma 100 27592000
Фото 3 |
Hansgrohe Croma 100 27592000 |
|
Перемикання типів струменя з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Хромоване настінне кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 100 27592000
Усі ціни 9 →Душовий гарнітур з настінним тримачем Hansgrohe Croma 100 Vario 27592000 | 3 790 грн. |
Душовий гарнітур із настінним тримачем Hansgrohe Croma 100 Vario 27592000 | 3 735 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Croma 100 із шлангом 1250мм ручною лійкой 100мм та | 3 790 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Croma Vario Porter S (27592000) 27592000 | 3 790 грн. |
Душовий набір HANSGROHE CROMA VARIO PORTER S / хром (27592000) | 3 790 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →