Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 27013400
Фото 5 |
Hansgrohe Croma Select S 27013400 |
|
Запобіжний обмежувач при 40 °C. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
З боку душа встановлений упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 27013400
Усі ціни 6 →HANSGROHE душові набори CROMA SELECT S VARIO COMBI 0,65 М 27013400 | 16 254 грн. |
HANSGROHE ДУШОВИЙ НАБІР CROMA SELECT S VARIO COMBI 0,65 М 27013400 | 16 012 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 27013400 | 10 720 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 27013400 | 10 988 грн. |
Hansgrohe Croma Select S Vario Combi 27013400 (хром) | 16 254 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 27013400 | 11 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →