Верхній душ Hansgrohe Pulsify 260 24150000
Фото 6 |
Hansgrohe Pulsify 260 24150000 |
|
Знімний душовий диск для легкого очищення верхнього душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify 260 24150000
Усі ціни 41 →Верхній душ зі стіни Hansgrohe Pulsify 260 мм 2-режимний чорний матовий 24 | 34 353 грн. |
Верхній душ Ø 260 мм Hansgrohe Pulsify, 2 види струменя (колір - білий мат | 23 000 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Pulsify 260мм пластиковий чорний 2415 | 34 353 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Pulsify 260 2jet чорний матовий (24150670) 24150670 | 34 353 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Pulsify 260 2jet з тримачем Matt Black (24150670) | 34 353 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →