Верхній душ Hansgrohe Pulsify S 260 24140000
Відео 1Фото 30 |
Hansgrohe Pulsify S 260 24140000 Pulsifyвеликий верхній душ |
|
Знімний душовий диск для легкого чищення верхнього душу. Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S 260 24140000
Усі ціни 38 →Лейка для верхнього душа Hansgrohe Pulsify 260 мм 1-режимна чорний матовий | 18 275 грн. |
Верхній душ Ø260 мм Hansgrohe Pulsify, 1 вид струменя (колір - білий матов | 13 795 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Pulsify кругла 260мм пластикова хром 24 | 14 052 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Pulsify 260 1jet чорний матовий (24140670) 24140670 | 18 275 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Pulsify 260 1jet Chrome (24140000) | 14 052 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →