Ручна лійка Hansgrohe Rainfinity 100 26866000
Фото 9 |
Hansgrohe Rainfinity 100 26866000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Підходить для проточних водонагрівачів. Є грязевловлюючий фільтр що промивається
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 100 26866000
Усі ціни 41 →Ручний душ Hansgrohe Rainfinity 1jet чорний матовий 26866670 | 6 345 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Rainfinity, 1 тип струменя (колір - білий матовий) 26 | 6 250 грн. |
Душова лійка-трубка HANSGROHE Rainfinity 26866700 100x38мм пластикова біла | 6 345 грн. |
Ручний душ Hansgrohe RAINFINITY 100 1jet білий (26866700) 26866700 | 6 345 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RAINFINITY ручний душ-«палочка» 100 1jet, хром - 26866 | 3 849 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →