Душовий набір Hansgrohe Raindance Select 26621000
Hansgrohe Raindance Select 26621000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26621000
Усі ціни 13 →Душовий гарнітур зі штангою Hansgrohe Raindance Select E 26621400 | 11 194 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 26621000 | 11 028 грн. |
Набір для душу із стійкою HANSGROHE RAINDANCE SELECT із шлангом 1600мм руч | 11 194 грн. |
Душовий гарнітур Raindance Select E 120 / UnicaS Puro білий/хром (26621400 | 11 194 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select E 120 Unica S Puro білий/хром | 11 194 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26621000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →