Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 27283000
Фото 4 |
Hansgrohe Raindance Select E 300 27283000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Одним натисканням кнопки Select можна змінити тип струменя. Поличка на змішувачі з безпечного скла
З технологією EcoSmart витрата води менше на 60%, ніж у звичайних продуктах без втрати комфорту. Запобіжний обмежувач спрацьовує при 40 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 300 27283000
Усі ціни 15 →Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 2jet ST Showerpipe EcoSmar | 96 012 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select E Showerpipe 300 2jet EcoSmart 9 | 96 012 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Raindance Select E EcoSmart із вер | 96 012 грн. |
Душова система с термостатом Hansgrohe Raindance Select E 300 білий-хром ( | 96 012 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select E 300 (27283400) 27283400 | 96 012 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →