Верхній душ Hansgrohe Raindance E 360 EcoSmart 26605000
Фото 5 |
Hansgrohe Raindance E 360 EcoSmart 26605000 |
|
Знімний душовий диск для легкого очищення верхнього душу. Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance E 360 EcoSmart 26605000
Усі ціни 7 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE E AIR ECOSMART 360 1JET ХРОМ 26605000 | 31 039 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE E AIR ECOSMART 360 1JET ХРОМ 26605000 | 36 842 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE E 360 1jet ECOSMART / кронштейн / хром (26 | 31 039 грн. |
Hansgrohe 360 AIR 1jet Raindance E 26605000 | 24 040 грн. |
Hansgrohe 360 AIR 1jet Raindance E 26605000 | 24 641 грн. |
Hansgrohe 360 AIR 1jet Raindance E 26605000 | 25 242 грн. |
Hansgrohe Верхний душ Hansgrohe Raindance E360 Air Jet 26605000 | 31 039 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →