Змішувач Hansgrohe Rebris E 240 72591000
Фото 11 |
Hansgrohe Rebris E 240 72591000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 240 72591000
Усі ціни 10 →Hansgrohe Hansgrohe Rebris S 72591670 | 11 663 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом HANSGROHE Rebris E EcoSmart+ ч | 11 663 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E CoolStart EcoSmart (72591000) | 11 109 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE REBRIS E COOLSTART ECOSMART / хром (725910 | 9 329 грн. |
Змішувач для раковини високий 240 CoolStart EcoSmart+ Hansgrohe Rebris E ( | 9 329 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →