Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F655 43309800 755х500 (43309800)
Фото 3 |
Hansgrohe S71 S711-F655 43309800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 S711-F655 43309800 755х500
Усі ціни 9 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S71 S711-F655 нержавіюча сталь 4330980 | 62 103 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Hansgrohe S711-F655 (43309800) 43309800 | 62 103 грн. |
Вбудована кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F655 (колір - нержавіюча сталь) | 61 186 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F655 43309800 | 42 967 грн. |
Мийка для кухні HANSGROHE S71 S711-F655 / сталь (43309800) | 62 103 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →