Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F765 43303800 865х500
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe S71 S711-F765 43303800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 S711-F765 43303800 865х500
Усі ціни 6 →Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F765 43303800 | 48 665 грн. |
Мийка для кухні HANSGROHE S71 S711-F765 / сталь (43303800) | 68 448 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe 370x370 stal szlachetna 43303800 | 49 487 грн. |
Hansgrohe 370x370 stal szlachetna 43303800 | 48 280 грн. |
Hansgrohe 370x370 stal szlachetna 43303800 | 49 487 грн. |
Hansgrohe 370x370 stal szlachetna 43303800 | 50 694 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →