Змішувач Hansgrohe ShowerSelect 15768000
Фото 3 |
Hansgrohe ShowerSelect 15768000 |
|
На панелі можна вибрати два типи струменя. Комплект поставки: рукоятка, розетка, функціональний блок
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect 15768000
Усі ціни 14 →Змішувач Hansgrohe ShowerSelect (15768000) 15768000 | 29 358 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE SHOWER SELECT | 29 796 грн. |
Зовнішня частина термостата Hansgrohe ShowerSelect (15768000) 15768000 | 29 796 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe ShowerSelect на 2 споживача без прихованої ча | 29 796 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe ShowerSelect Змішувач для 2 споживачів, прихований. мо | 19 639 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →