Змішувач Hansgrohe ShowerSelect S 15747000
Фото 4 |
Hansgrohe ShowerSelect S 15747000 |
|
Комплект поставки: рукоятка, розетка, функціональний блок, кнопка включення/вимикання душа
Окремо купується прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe ShowerSelect S 15747000
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ДУШУ З ТЕРМОСТАТОМ HANSGROHE SHOWER SELECT S 15747000 | 26 515 грн. |
Змішувач hansgrohe ShowerSelect S для душу 15747000 хром | 26 914 грн. |
Hansgrohe Смеситель ShowerSelect S, для 1 потребителя, СМ Hansgrohe Shower | 26 914 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →