Змішувач Hansgrohe Talis S 72600000
Hansgrohe Talis S 72600000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72600000
Усі ціни 23 →Змішувач для душа Hansgrohe Talis S 72600000 | 9 450 грн. |
Змішувач для душу, одноважільний Hansgrohe Talis S (колір - хром) 72600000 | 5 798 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S 72600000 | 9 450 грн. |
Кран у душову одновентильний HANSGROHE TALIS S хром латунь без душового на | 9 450 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Talis S (72600000) 72600000 | 9 450 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →