Змішувач Hansgrohe Talis Select E 71750000
Фото 9 |
Hansgrohe Talis Select E 71750000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select E 71750000
Усі ціни 24 →Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select E хром 71750000 | 10 891 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis E (колір - хром), з донним клапаном | 6 605 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis Select E с сливным гарнитуром 71750000 | 10 891 грн. |
Кран нажимний HANSGROHE TALIS SELECT E хром латунь 71750000 | 10 891 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe TALIS Select E (71750000) 71750000 | 10 891 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →