Бойлер Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU |
|
Одна з топових моделей компактних електричних накопичувальних водонагрівачів об'ємом 50 л з двома внутрішніми баками та двома ТЕНами, блоком SMART-управління з інформативним LED-дисплеєм та можливістю віддаленого керування через глобальну мережу (підтримується інтеграція в систему розумного будинку за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi) . Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023, орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають енергоефективні рішення з високим рівнем автоматизації.
Оснащений цифровою системою керування, яка може самостійно адаптуватися до звичок користувача. Накопичувальний водонагрівач Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU виконаний у стильному плоскому корпусі глибиною всього 27,5 см, чудово впишеться у приміщеннях обмеженої площі. Завдяки двом занурювальним ТЕНам загальною потужністю 1500 Вт забезпечує оперативне нагрівання (від 15 до 55 °C за 1 год 35 хв).
Настінний монтаж цього апарата може виконуватися як у горизонтальній, так і вертикальній орієнтації. SMART-управління може працювати в інтелектуальному режимі (7 днів фіксує графік споживання води, а потім бойлер підлаштовується під нього, знижуючи добову витрату електроенергії). Внутрішні баки апарата виконані з якісної сталі, яка захищена термостійкою емаллю TitanShield та протекторним анодом. Технологія Nanomix оптимізує змішування потоків та збільшує вихід гарячої води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU
Усі ціни 15 →Ariston Ariston VLS Wi-Fi 50 EU O | 14 099 грн. |
Ariston Ariston VLS WIFI 50 EU O (3626294) | 14 100 грн. |
Бойлер Ariston VLS WIFI 50 EU | 14 100 грн. |
Водонагрівач Ariston VLS Wi-Fi 50 EU O | 14 100 грн. |
Бойлер Ariston VLS WIFI 50 EU | 14 100 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU
Ціни на Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS WIFI 50 EU | від 14 099 грн. | 16 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS WIFI 80 EU | від 14 499 грн. | 13 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS WIFI 100 EU | від 14 899 грн. | 12 пропозицій |