Змішувач Imprese Podzima Zrala ZMK02170805
Фото 5 |
Imprese Podzima Zrala ZMK02170805 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Zrala ZMK02170805
Усі ціни 22 →Змішувач одинважільний на борт ванни з душем Imprese Podzimu Zrala бронза | 19 660 грн. |
Imprese Imprese Podzima Zrala ZMK02170805 56574 | 19 660 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на три виходи IMPRESE PODZIMA ZRALA чорни | 19 660 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Podzima Zrala ZMK02170805 врезной, на три отве | 19 660 грн. |
Змішувач на борт ванни Imprese PODZIMA ZRALA темна бронза (ZMK02170805) ZM | 19 660 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →