Сковорідка Krauff 25-45-157 26 см
Фото 7 |
Krauff 25-45-157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauff 25-45-157
Ціни на Krauff 25-45-157 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-155 20 см | від 575 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff 25-45-156 24 см | від 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff 25-45-157 26 см | від 775 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →