Сковорідка Edenberg EB-14136 24 см
Відео 1Фото 17 |
Edenberg EB-14136 24 см28 см |
|
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14136 24 см
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-14136 | 862 грн. |
Глибока сковорода Edenberg 24*5 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-1 | 780 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Edenberg EB-14136 24 см | 1 134 грн. |
Глибока сковорода з кришкою з литого алюмінію 24x5 см Edenberg EB-14136 | 922 грн. |
Сковорода глибока з кришкою Edenberg EB-14136 24 см | 900 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Edenberg EB-14136
Ціни на Edenberg EB-14136 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14136 24 см | від 682 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-14138 28 см | від 845 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →