Велоліхтар Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Фото 8 |
Lezyne Fusion Drive Pro 600+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Переднє світло Lezyne FUSION DRIVE PRO 600+ FRONT (Чорний матовий 600 люме | 2 160 грн. |
Переднє світло Lezyne FUSION DRIVE PRO 600+ FRONT чорний матовий 600 люмен | 2 160 грн. |
Переднє світло Lezyne FUSION DRIVE PRO 600+ FRONT (Чорний матовий 600 люме | 2 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →