Велоліхтар Lezyne E-Bike Micro Drive 500 (4712805 997688)
Фото 5 |
Lezyne E-Bike Micro Drive 500 |
|
Сумісність з електровелосипедами. Можливість підключення до батарей Bosch, Shimano і Yamaha.
Без акумулятора. Для підключення до батареї електровелосипеда. 12 В-48 Ст.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne E-Bike Micro Drive 500
Переднє світло Lezyne EBIKE MICRO DRIVE 500 (чорний) 4712805 997688 | 2 520 грн. |
Фара Lezyne E-BIKE MICRO DRIVE 500 (500 lumen) 4712805 997688 | 2 520 грн. |
Передній світло для електровелосипеда Lezyne EBIKE MICRO DRIVE 500 чорний | 2 520 грн. |
Переднє світло Lezyne EBIKE MICRO DRIVE 500 (чорний) 4712805 997688 | 2 520 грн. |
Велофара для електровелосипеда Lezyne EBIKE MICRO DRIVE 500 Чорный 500 люм | 2 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →