Кухонна мийка Lidz 60x80 L 0.8 800x600 ліва
Фото 12 |
Lidz 60x80 L 0.8 800x600 ліва 800x600 права |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 60x80 L 0.8 800x600 ліва
Кухонна мийка Lidz 6080-L 0.8мм Satin LIDZ6080LSAT8 | 2 087 грн. |
Кухонне миття Lidz 6080-L Satin 0,8 мм (LIDZ6080LSAT8) LIDZ6080LSAT8 | 2 087 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6080-L Decor 0,8 мм (LIDZ6080LDEC08) | 1 990 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6080-L Satin 0,8 мм (LIDZ6080LSAT8) | 1 503 грн. |
Модификації Lidz 60x80 L 0.8
Ціни на Lidz 60x80 L 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 60x80 L 0.8 800x600 ліва | від 1 503 грн. | 4 пропозиції | ||
Lidz 60x80 R 0.8 800x600 права | від 1 940 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →