Каструля Maestro Basic MR3512-18
Фото 6 |
Maestro Basic MR3512-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3512-18
Усі ціни 14 →Maestro 3512-18 New-MR | 424 грн. |
Maestro MR-3512-18 | 562 грн. |
Каструля Maestro 3512-18 18 см | 616 грн. |
Каструля з кришкою, 2,9 л, d18см, Maestro MR-3512-18 | 483 грн. |
Каструля Maestro MR-3512-18 (2,9 л, 18 см) | 557 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR3512-18
Ціни на Maestro Basic MR3512-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR3512-18 | від 424 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-16 | від 390 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-20 | від 456 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-24 | від 559 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Basic MR3512-22 | від 517 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →