Набір посуду Maestro Basic MR3513-6M
Maestro Basic MR3513-6M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3513-6M
Усі ціни 22 →Набір каструль Maestro 6 предметів (3513-6M-MR) | 1 119 грн. |
Maestro 3513-6M-MR | 1 014 грн. |
Maestro MR-3513-6M | 1 370 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Maestro MR-3513-6Ms 6предметів (DR-000068 | 1 368 грн. |
Набір посуду Maestro Basic 6 предметів (MR-3513-6M) | 1 173 грн. |
ще 17 пропозицій
Комплектація:
- Каструля з кришкою Ø16 см, висота 10.5 см, об'єм 2.1 л
- Каструля з кришкою Ø18 см, висота 11.5 см, об'єм 2.9 л
- Каструля з кришкою Ø20 см, висота 12.5 см, об'єм 3.9 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →