Сковорідка Maestro Basic MR1202-24 24 см
Фото 7 |
Maestro Basic MR1202-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR1202-24 24 см
Усі ціни 15 →Сковорода Maestro Basic 24 см (MR1202-24) | 638 грн. |
Сковорода Maestro Basic 24 см (MR1202-24) | 628 грн. |
Сковорода с крышкой Maestro 24 см 1202-24-MR | 686 грн. |
Maestro 1202-24-MR | 562 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1202-24 | 589 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR1202-24
Ціни на Maestro Basic MR1202-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR1202-24 24 см | від 562 грн. | 16 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1202-26 26 см | від 632 грн. | 14 пропозицій | ||
Maestro Basic MR1202-28 28 см | від 738 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →