Велосипед Merida Big.Nine 4000 2023 frame S
Очікується у продажу 96 240 грн. Модельний рік: 2023; Тип: Тип: гірський (MTB); Матеріал рами: карбон; Амортизація: передня вилка; Тип амортизації (вилка): повітряно-масляна; Локаут вилки; Діаметр коліс ("): 29; Передні гальма: дискові гідравлічні; Задні гальма: дискові гідравлічні; Швидкостей (шт): 12; Форма керма: прямий |
Merida Big.Nine 4000 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Big.Nine 4000 2023 frame S
Ціни на Merida Big.Nine 4000 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 4000 2023 frame L | від 96 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 4000 2023 frame M | від 96 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 4000 2023 frame XL | від 96 240 грн. | 3 пропозиції |