Торцювальна пила Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000
Відео 2Фото 7 |
Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000 без станинистанина KSU 251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000
Пила торцювальна Metabo KGSV 72 Xact Sym + стіл Metabo KSU 251 (690972000) | 45 706 грн. |
Торцювальна пила Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000 | 45 706 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGSV 72 XACT SYM SET 690972000 | 45 706 грн. |
Metabo KGSV 72 Xact SYM + KSU 251 690972000 | 57 200 грн. |
Metabo KGSV 72 Xact SYM + KSU 251 690972000 | 58 630 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пили Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000:
- Довжина мережевого кабелю 3 м
- Модель KGSV 72 Xact SYM — поставляється без станини
- Модель KGSV 72 Xact SYM Set — в комплекті станина KSU 251
Модификації Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000
Ціни на Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGSV 72 Xact SYM 612216000 | від 30 959 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo KGSV 72 Xact SYM Set 690972000 | від 45 706 грн. | 7 пропозицій |