Торцювальна пила Metabo KGS 305 M 691216000
Відео 7Фото 16 |
Metabo KGS 305 M 691216000 230 В, без станини230 В, станина KSU 251230 В, станина KSU 251230 В, станина KSU 401230 В, станина KSU 401 |
|
Протяжка. Плавний пуск. Лазерний маркер. Підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo KGS 305 M 691216000
Ціни на Metabo KGS 305 M 691216000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 305 M 619305000 | від 16 299 грн. | 26 пропозицій | ||
Metabo KGS 305 M 691215000 | від 24 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KGS 305 M Set 690968000 | від 25 062 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KGS 305 M 691216000 | від 25 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 305 M Set 690969000 | від 29 268 грн. | 6 пропозицій |