Болгарка Metabo WE 24-230 MVT 606469580
Відео 1Фото 4 |
Metabo WE 24-230 MVT 606469580 |
|
У моделі W 24-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 24-230 MVT є плавний пуск, електронний захист двигуна і запобіжна муфта
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 24-230 MVT 606469580
Болгарка Metabo WE 24-230 MVT DMS + кейс (606469580) | 10 990 грн. |
Болгарка Metabo WE 24-230 MVT 606469580 | 10 991 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WE 24-230 MVT 606469580 | 10 991 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WE 24-230 MVT 606469580
Ціни на Metabo WE 24-230 MVT 606469580 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 24-230 MVT 606467260 | від 8 708 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 24-230 MVT 606469580 | від 10 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 24-230 MVT Quick 606470260 | від 9 946 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 24-230 MVT Quick 606470000 | від 9 935 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo WE 24-230 MVT 606469000 | від 7 739 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo W 24-230 MVT 606467000 | від 6 766 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →