Кондиціонер Midea MTI-60HWN1 161 м²
Midea MTI-60HWN1 161 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:161 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:6360/5540 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MTI-60HWN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MTI-60HWN1 161 м²
Midea Midea MTI-60HWN1 | 91 650 грн. |
Канальний кондиціонер Midea MTI-60HWN1-R/MODU1-55HN1-R 202405041758 | 86 950 грн. |
Кондиционер MIDEA MTI-60HWN1-R/MOU-60HN1-R 100Pa канальный | 90 465 грн. |
Кондиционер MIDEA MTI-60HWN1 | 62 240 грн. |
Модификації Midea MTI-60HWN1
Ціни на Midea MTI-60HWN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MTI-18HWN1 52 м² | від 38 110 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-24HWN1 70 м² | від 32 030 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MTI-36HWN1 105 м² | від 58 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MTI-48HWN1 140 м² | від 55 910 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MTI-60HWN1 161 м² | від 62 240 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →