Кондиціонер Midea MUE-36HRN1 100 м²
Midea MUE-36HRN1 100 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:100 м²
Споживання:4180/3990 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MUE-36HRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MUE-36HRN1
Ціни на Midea MUE-36HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MUE-18HRN1 50 м² | від 29 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MUE-24HRN1 70 м² | від 45 140 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MUE-36HRN1 100 м² | від 62 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MUE-48HRN1 140 м² | від 74 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MUE-60HRN1 160 м² | від 89 355 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →