Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W/SRC25ZS-W1 25 м²
Очікується у продажу 43 110 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 25; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 620/650; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2500; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2900; Циркуляція (м³/год): 600; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 40/24 |
Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W/SRC25ZS-W1 25 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:620/650 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRR25ZS-W/SRC25ZS-W1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W/SRC25ZS-W1
Ціни на Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W/SRC25ZS-W1 |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 35 м² | від 34 503 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W/SRC50ZSX-W 50 м² | від 102 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRR60ZS-W/SRC60ZSX-W 61 м² | від 110 010 грн. | 1 пропозиція |