Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W 25 м²
Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W 25 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:930/1010 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRR25ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W 25 м²
Усі ціни 7 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy Industries SRR25ZS-W 76437 | 31 480 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR25ZS-W | 24 044 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR25ZS-W | 24 144 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR25ZS-W | 24 244 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W/SRC25ZS-W2 инвертор канальный | 44 203 грн. |
Внутрішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Heavy Industries SRR25ZS-W | 31 480 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W канальный | 23 293 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W 25 м² | від 23 293 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W 50 м² | від 31 394 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRR60ZS-W 60 м² | від 34 719 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →