Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S/SRC25ZMX-S 25 м²
Економічний, надійний і вражаюче тихий побутовий інверторний кондиціонер від одного з лідерів галузі, японської компанії Mitsubishi Heavy Industries. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, яким необхідний малошумний Автоматичний кондиціонер, здатний швидко приводити температуру повітря в кімнаті до бажаної величини. Являє собою енергоефективну і продуктивну спліт-систему, призначену для настінного монтажу в житлових або офісних приміщеннях площею до 25 м2.
Як і інші моделі сімейства Mitsubishi Heavy ZMX, відрізняється тихою роботою (до 21 дБ) і прекрасно підходить для установки в житлових кімнатах або спальнях. Ключовим елементом конструкції кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S / SRC25ZMX-S є довговічний малошумний компресор, заснований на фірмовій технології DC Inverter. Завдяки передовій мікропроцесорній системі управління реалізований принцип безперервної роботи компресора з динамічним регулюванням продуктивності, що істотно знижує енергоспоживання. Система автоматичного управління горизонтальними і вертикальними жалюзі дає можливість рівномірно розподіляти холодне/тепле повітря рівномірно по всьому об'єму приміщення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Модификації Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S/SRC25ZMX-S
Ціни на Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S/SRC25ZMX-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRK20ZMX-S/SRC20ZMX-S 20 м² | від 31 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S/SRC25ZMX-S 25 м² | від 33 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRK35ZMX-S/SRC35ZMX-S 35 м² | від 41 580 грн. | 2 пропозиції |