Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 35 м²
Фото 6 |
Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 35 м²
25 м²35 м²
Тип:спліт, підлоговий
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRF35ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 35 м²
Усі ціни 6 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 76195 | 43 400 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRF35ZS-W | 40 416 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRF 35ZS-W напольный | 31 872 грн. |
Підлоговий блок Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W | 43 400 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м² | від 29 382 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 35 м² | від 31 872 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →