Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S 35 м²
26 721 грн. Купити! Внутрішній блок Mitsubishi Heavy SRR35ZM-SМаркетплейс: Rozetka.ua ClimatFouYouЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S 35 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRR35ZM-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S
Ціни на Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRR25ZM-S 25 м² | від 22 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S 35 м² | від 26 721 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRR60ZM-S 60 м² | від 32 175 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →