Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м²
Малошумний елегантний внутрішній блок для створення топових інверторних моно/мультиспліт-системи від одного з лідерів лідера ринку високоякісного кліматичного обладнання, японської компанії Mitsubishi Heavy Industries. Є однією з молодших моделей в лінійці Mitsubishi Premium Inverter, продукти якої розраховані на обслуговування кімнат площею від 20 до 50 м². Відрізняється стильним зовнішнім виглядом пластикового корпусу, створеним італійською студією промислового дизайну Tensa Srl (Мілан).
Призначений для настінного монтажу в житлових та офісних приміщеннях площею до 25 м². Окрім оригінального дизайну, головними особливостями внутрішнього блока кондиціонера Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-S є вражаюче низький рівень шуму і ефективна багатоступенева система очищення повітря. Заявлений виробником рівень шуму в режимі Silent становить 19 дБ, що робить цю модель хорошим вибором для обслуговування житлових кімнат і спалень. Для повноцінного очищення повітря передбачена багатоступенева система фільтрів, що включає в себе фотокаталітичний та антиалергенний фільтр. Є функції автоматичного самоочищення і авторестарту (коректного відновлення після збоїв живлення).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м²
Усі ціни 15 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W | 18 600 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 14 720 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 14 820 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK2 | 14 920 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W Premium | 17 160 грн. |
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS 20 м² | від 12 322 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS 25 м² | від 13 476 грн. | 18 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS 35 м² | від 14 068 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS 50 м² | від 21 038 грн. | 18 пропозицій |