Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 35 м²
Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 35 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:930/1010 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 35 м²
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR35ZS-W | 34 503 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR35ZS-W | 34 503 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1
Ціни на Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRR35ZS-W/SRC35ZS-W1 35 м² | від 34 503 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W/SRC50ZSX-W 50 м² | від 102 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRR60ZS-W/SRC60ZSX-W 61 м² | від 110 010 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →