Кондиціонер Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W 50 м² на 3 блоки(ів)
Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W 50 м²
на 3 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
45 м² на 2 блоки(ів)
50 м² на 3 блоки(ів)
60 м² на 3 блоки(ів)
71 м² на 4 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1020/1160 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SCM50ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W 50 м² на 3 блоки(ів)
Усі ціни 6 →Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM50ZS-W | 52 604 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM50ZS-W | 51 904 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM50ZS-W | 52 104 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W | 63 326 грн. |
Наружный блок Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W инвертор | 51 730 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W | 63 507 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SCM40ZS-W 40 м² на 2 блоки(ів) | від 42 040 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SCM45ZS-W 45 м² на 2 блоки(ів) | від 45 280 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SCM50ZS-W 50 м² на 3 блоки(ів) | від 51 730 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SCM60ZS-W 60 м² на 3 блоки(ів) | від 62 794 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SCM71ZS-W 71 м² на 4 блоки(ів) | від 74 694 грн. | 9 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SCM80ZS-W 80 м² на 4 блоки(ів) | від 82 575 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →