Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W 63 м²
Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W 63 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:63 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/1790 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRK63ZR-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W 63 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W/SRC63ZR-W 13062022145 | 78 371 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK63ZR-W/SRC63ZR-W | 89 866 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W/SRC63ZR-W | 96 500 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W/SRC63ZR-W инвертор | 69 711 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W/SRC63ZR-W | 76 428 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W 63 м² | від 69 711 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W 71 м² | від 80 440 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK80ZR-W 80 м² | від 85 794 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →